NOT: 1. Link kırıksa ALTERNATİF 2. linkten izleyiniz!
DİKKAT! ''utanmazturkler.com'' hariç hiçbir site-sayfa-grup bize ait değildir. İsim vs. hırsızlığı yapanlara prim vermeyiniz ve bunlar için bize ulaşmayınız. :)

Marmara Üniversitesinden Skandal İfşa Videosu

Türkiyenin en köklü üniversitelerinden biri olan marmara üniversiteli, matematik bölümü öğrencileri skandal bir videoya imzaattılar. Kendilerine özel çektikleri porno videolarını, anlık bir gaflete düşüp internette yayınlamaya kalkınca, aynı bölümden 31 ci emrah bu videoyla şans eseri karşılaşıp, tüm okula izlettirmeyi de ihmal etmedi. bu skandal Sektörün kulağına
gidince, sayın Sektör şu açıklamayı yaptı: bizler türkiyenin en iyi üniversitesinden biriyiz. Bu rezalet karşısında inanın ne diyeceğimizi bilmiyoruz, böyle bir kepazeliğin haber olması ve üniversitemizin adı geçmesi bizi derinden yaralamıştır. yönetim kurulu olarak yaptığımız toplantı sonucu, okulumuzda vuku bulmuş, kızlı erkekli seks eylemine tepki ve bundan sonra olacak bu türk ”kızlı erkekli” cinsel seksler için caydırıcı bir ceza olarak, bu 2 imansız kafiri okulumuzdan atmış bulunmaktayız.hem kızlı erkekli sekste neymiş ya? eyy okulumuzun öğrencileri bundan sonra aklınızı başınıza alın. dedi lakin bu yarrakları hangi üniversiteli körpe dindirecek o zaman eyy sektör?

Türk üniversiteli ifşa.

TIKLA İZLE 1
TIKLA İZLE 2

vidco:marmara

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Görüntüle
Başa dön tuşu
2
0
Fikirlerinizi Merak Ediyoruz, Yorum Yapın.x