NOT: 1. Link kırıksa ALTERNATİF 2. linkten izleyiniz!
DİKKAT! ''utanmazturkler.com'' hariç hiçbir site-sayfa-grup bize ait değildir. İsim vs. hırsızlığı yapanlara prim vermeyiniz ve bunlar için bize ulaşmayınız. :)

Tangasını Sıyırıp Sikerek Amını Döllediğim Orospu

”Admin 13 yıldır otellerde animatörlük yapıyorum, 4 yabancı dilim var akıcı konuşuyorum ve siktiğim karının haddi hesabı yok. Türk kızı sikmiyorum zaten benim için vasat kalıyorlar ve seks için salakça zahmetlere girmek gerekiyor bunlar için. Normal Türk erkekleri nasıl bunlarla ilişki kuruyor aklım almıyor. Ben hayatta Türk kızı için uğraşmam 31 çekerim daha iyi. Her neyse geçtiğimiz sene otel ispanya’ya bir iş için yolladı. o sıra sikiştiğim orospulardan birini sizle paylaşıyorum. kız kendi evine attı beni, bir gram uğraşmadım zaten. Orospu’yu siktim ve içine patladım. bende video çok pornocu mülayim gibi oldum aynı amk. muğla’da bir otelin tuvaletinde ağzına boşaldığım bir başka karıyı paylaşacağım ama şuan meşgulum belki ilerde.” demiş sikicisi.

Az önceki Türk kızı siken zenciden sonra şimdi İspanyol siken Türk’ü görün diye paylaşıyoruz beyler, Hep zenciler sikecek değil ya 😀

  • Süre: 7 dk.
  • Boyut: 64 mb.
  • Seyir Zevki: 8,8/10
Türk Kucakta İfşa
vidco:bekarhane

extraball: ”Fakbudy Esma Daş gibi Karı valla kaçırmayın.” demiş.guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Görüntüle
Başa dön tuşu
10
0
Fikirlerinizi Merak Ediyoruz, Yorum Yapın.x